Zalety i wady mieszkania w Bristolu

Home Forums Mieszkanie, pokój, dom Zalety i wady mieszkania w Bristolu

This topic contains 6 replies, has 7 voices, and was last updated by  Pszczolka 1 year, 11 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author

maciejka
    Participant

Wg mnie zalety to nieduże miasto więc w większość miejsc można dość na piechotę, z praca nie jest źle I zarabia się lepiej niż w północnej części kraju.

Wady to komunikacja miejska, której praktycznie nie ma, są tylko autobusy, które jeżdzą kiedy chca i jak chcą, poza tym są za drogie. Małe centrum, brak wielkomiejskiej zabudowy, za wysokie ceny nieruchomości.

Wielkość miasta jest nie tylko plusem ale tez minusem bo Bristol jest za mały i wiele rzeczy tu po prostu nie ma, nawet oferta lepszych sklepów jest tez prawie żadna.

Angelo
    Keymaster

No i ludzie, są bardziej prowincjonalni niż np w Londynie czy Manchesterze przez co dziwniej się zachowują na dźwięk obcego dla nich języka

Nietoperz
    Participant

Dojazd na lotnisko przypomina klimaty jak w Bieszczadach. Jacy są ludzie to nie wiem bo nie mam porównania bo za którko jestem i nie znam nikogo z innych miast

max
    Participant

Podobno mieszkańcy Bristolu są „trochę wieśniakami”i da sie ich rozpoznać po mowie, bo podobno łącza niektóre słowa i są one zrozumiałe tylko dla bristolczykow.

koko92
    Participant

Wada to to ze ludzie to troche wiesniaki, a zalety to podono nie pada tyle tyle co na polnocy:)

Alicja
    Participant

hmm miasto jak miasto nic szczegolnego tutaj nie ma i niczego nie brakuje

Pszczolka
    Participant

Wiadomo wady i zalety jakies sa na pewno. Mi ogolnie najbardziej rodziny brakuje, a miasto jak miasto moze byc.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.