wizyta u specjalisty

Home Forums Zdrowie, przychodnie, lekarze, dentysci wizyta u specjalisty

This topic contains 13 replies, has 13 voices, and was last updated by  Massimo 1 year, 3 months ago.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author

mirakel
    Participant

czy wie ktos co trzeba zrobic zeby w tym kraju dostac sie do specjalisty zamiast do lekarza ogolnego w GP?? Pilnie potrzebuje kardiologa a kazda wizyta w gp konczy sie strata czasu i slowami ze nie moge sie stresowac.

krisztina
    Participant

Hej

Do specjalisty nie dostaniesz sie tak szybko. Jedyne wyjscie to bardzo nasciemniac w GP lub spedzic dzien w „pogotowiu” to przy malym szczesciu sie uda.

Angelo
    Keymaster

Swego czasu byla afera, ze lekarze z GP dostaja extra kase zeby nie wysylac do specjalistow wiec jak widac nie jest latwo sie dostac, a specjalisci tu sa praktycznie tylko w szpitalach

DARO
    Participant

W GP to ci moga co najwyzej paracetamol przepisac, jak ja poszedlem to facet w internecine szukal co to za choroba

miranda
    Participant

Lekarz specjalista w Anglii, chyba nie istnieja ja jak bylam w ciazy raz widzialam sie z ginekologiem, i to z miesiac przed porodem.
    W polsce wizyty sie ustala co miesiac a tu niestety nie.
    Chyab trzeba byc jedna noga na drugim swiecie i byc w szpitalu wtedy moze uda sie zobaczyc spcjaliste.

andzia
    Participant

musisz isc do GP i oni dopiero stwierdza czy specjalista jest potrzebny czy nie, innej opcji chyab nie ma

marian
    Participant

Ciezko jest tutaj dostac sie do specjalisty,

Amelia
    Participant

Hej
    Tez mam problem. Chce sie doistac do specjalisty i nie moge. Pozostalo mi tylko jechac do Polski do lekarza. Mysle ze to jest jedyne wyjscie.

Alicja
    Participant

Wykluczone myśle ze nie dostaniesz sie.

Jula
    Participant

Trzeba iść do GP i oni załatwiają wizyty ale niestety trzeba tez długo czekać.

marian
    Participant

Wiem ze sie powtarzam, ale jest ciężko.

Rychu
    Participant

Dobry żart
    Właśnie dostałem list ze na wizytę u lekarza mam czekać 106 dni:)

klemens
    Participant

To prawda. Ja mam wizytę u specjalisty we wrześniu 🙂

Massimo
    Participant

Nie znam sobą która by potrzebowała wizyty u specjalisty, każdy do Polski jedzie.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)

You must be logged in to reply to this topic.