Wgniecione i pocharowane drzwi

Home Forums Samochód, motor, ubezpieczenie Wgniecione i pocharowane drzwi

This topic contains 2 replies, has 2 voices, and was last updated by  Paulina G. 1 month, 3 weeks ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

Paulina G.
    Participant

Witam,

Niefortunnie zahaczyłam o murek (proszę się wzbronić o zbędnych komentarzy, cierpię już wystarczająco). Czy ktoś zna kogoś kto naprawi mi to po kosztach? Lakiernicy chcą £400-700! Jest to Corsa 2011 a jest tylko kilka rys i może dwa wklesniecia małe. Kupiłam primer, filler, farbę (kod z VIN auta) i resztę rzeczy potrzebnych do naprawy. Szukam dobrej duszy, która pomoże bo niestety ale będąc studentka to średnio mnie stać na lakiernika! Pomoże ktoś?
    Mogę podesłać fotki na maila.
    Dziękuje z góry

Angelo
    Keymaster

Jest kilka polskich warsztatów w Bristolu ale czy tańsze to kwestia dyskusyjna. Jest chyba dwa na Withehouse Lane na Bedminsterze i w obu raczej robią takie rzeczy ale opinie o nich nie są najlepsze. Podobno zdarzały się przypadki, że auto wyjeżdżało w gorszym stanie niż wjechało. Jest też jeden na deep pit road i tam na pewno też robią takie naprawy. Opinie są o tym miejscu różne niektórzy chwalą, a inni mówią, że teraz tam znacznie zawyżają ceny. Najlepiej po prostu wygooglować do nich numery telefonów i podzwonić żeby podali orientacyjne ceny i tyle. A jeszcze lepiej byłoby znać kogoś kto potrafi to samemu zrobić i będzie chętny Ci pomóc. Może znajdzie się ktoś kto się odezwie.

Paulina G.
    Participant

No właśnie dzwoniłam do kilku i ceny wbijają w podłogę… tak liczyłam, ze może ktoś z dobrego serca by pomógł, ewentualnie za zgrzewkę piwa 🙂 ale chyba będę musiała się z tym sama uporać. Dzięki!

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.