Tanie wakacje

Home Forums Turystycznie Tanie wakacje

This topic contains 11 replies, has 12 voices, and was last updated by  Gregor 1 year, 4 months ago.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author

Massimo
    Participant

Szukam taniego biura podróży czy znacie jakieś??

Angelo
    Keymaster

Najtaniej szukać przez internet w internetowych biurach podróży. Tam są najlepsze ceny i promocje. Druga opcja to samemu sobie zorganizować kupując bilet lotniczy na stronie przewoźnika po cenie która nas interesuje i nastepnie wykupić hotel plus ewentualne atrakcje poprzez porównywarki hotelowe jak booking.com, travigo, tripadvisor czy expedia lub tym podobne strony. Hotele też można zabukować na stronach przewoźników jak easyjet czy ryanair. Ostatnia i tym samym najdroższa opcja to iść do dużego biura podróży i kupić gotową ofertę. Najpopularniejsze w UK to Thomson, Thomas Cook i First Choice.

Zenek
    Participant

Ale to wszystko trzeba samemu organizować, a jak sie o czymś zapomni ? To co wtedy? A w biurze raczej o wszystko sie zatroszczą.

proton
    Participant

Nie mam kasy na wakacje. Mogę o nich zapomnieć teraz.:)

Joan
    Participant

To zależy co byś chciała? Jeśli szukasz all inclusiw to nie będzie bardzo tanio, ale jeśli np jedzenie i transport na własna rękę będzie dużo taniej.

Mysia
    Participant

Odpoczynek w parku jest najtańszy .

marian
    Participant

Polecam Polskę i np zalew nad solina. Piękne i tanie miejsce.

Rozana
    Participant

Hmmm

Mi sie marzy gorąca plaża, ciepłe morze i żar z nieba a wakacje zapowiadają sie w mokrej i wietrznej Anglii 🙁

Lusi
    Participant

Najtaniej w domu i uprawiać spacerki:)

eleine
    Participant

Hehe zgadzam się z Lusi:)

Robur
    Participant

To prawda.

Gregor
    Participant

Hehe a mi się widzi wspinaczka po ściance. Ale nie wiem gdzie takie są w bristolu.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)

You must be logged in to reply to this topic.