Szukam dobrego dentysty najlepiej polskiego??

Home Forums Zdrowie, przychodnie, lekarze, dentysci Szukam dobrego dentysty najlepiej polskiego??

This topic contains 12 replies, has 12 voices, and was last updated by  kloc 1 year, 11 months ago.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author

Alicja
    Participant

Szukam dentysty u którego na wizytę nie trzeba długo czekać. Najlepiej chciała bym żeby był to polski dentysta. Czy wiecie gdzie tacy przyjmują?? Pozdrawiam

Angelo
    Keymaster

Jest jeden na BS16, przychodnia nazywa sie polmedics czy jakoś tak ale nie byłem wiec nie wiem

Ewelina
    Participant

hej

Na BS16 jest polski dentysta, ale ogolnie jest on drogi i raczej nie polecalabym tej przychodni. Moze lepiej sprobowac umowic sie do angielskiego dentysty. Cena troszke wyzsza ale zrobione zęby są bardzo dobrze. Polecam

aloj
    Participant

Nie trać czasu ani kasy na polskich dentystów, idz od razu do angieslkiego zapłacisz więcej ale chociaż ząb zrobiony jak należy.

robert
    Participant

Ja zeby wolę robić w Polsce bo za 100 zł mam zwykle zęba zrobionego, a tutaj raz poszedłem i za przegląd i opatrunek dałem 70 funtow

Angelo
    Keymaster

Tak ale czasami nie da rady poczekać na wyjazd do Polski

zuzanna
    Participant

U angielskich się długo czeka. Raz mnie bolał to obdzwoniłam kilkunastu i najwcześniejsza wizyta była za 5 dni, a przy bólu zęba to wieczność.

sulejman
    Participant

Ja raz robiłem tu zęba u Polskiego fachowca, przestał bolec ale za nie długi czas pojechałem do Polski na wakacjei okazało sie że ten ząb niby zrobiony byl jeszcze bardziej uszkodzony i cos tam było popiłowane i napchana jakas dziwna biała masa. W Polsce na uratowanie zęba dałem kilka stówek ale mam gwaracje że ząb jest dobrze zrobiony.
    U angielskich dentystow nie byłem wiec nie wiem.

koko92
    Participant

Zgadzam się z sulejman, raz byłam tu u dentysty i więcej nie pójde chyba ze nie będe mogła wytrzymać juz z bólu.
    Ja za kazdym razem jak jestem w polsce odwiedzam dentyste i jest mi z tym dobrze. Duzo tanij lepij i bezpieczniej i ze znieczuleniem.

marian
    Participant

jesli macie kontakt do dentysty polskiego prosze podajcie.

Renia
    Participant

Nie polecam polskiego dentysty w Bristolu.

Gargamel
    Participant

Zeby najlepij leczyc w Polsce a tu juz jak bardzo boli

kloc
    Participant

Dentysta na gwałt potrzebny tzn szybko.
    Co polecacie???

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.