RAC czy AA?

This topic contains 7 replies, has 8 voices, and was last updated by  Rob 2 years ago.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

Angelo
    Keymaster

Jako, że samochody lubią sie psuć zwłaszcza gdy nie są nowe wiec proste pytanie jaki assistance polecacie RAC czy AA, a moze jeszcze jakieś inne? Ma ktoś jakieś doświadczenia w korzystaniu z ich usług?

robert
    Participant

Ja mam RAC breakdown cover ale odpukać jeszcze nie musiałem po nich dzwonić. Z tego co wiem I RAC i AA są dobre, za to wszyscy nie polecają małych i nieznanych firemek, ale to tylko powszechnie panujące opinie. Ja sam jak pisałem nie musiałem ich jeszcze wzywać więc nie wiem jak to działa w praktyce

sulejman
    Participant

czesc
    Bez roznicy czy RAC czy Aa to zalezy jake obcje naprawy wybierzesz i ile bedziesz placil.

DARO
    Participant

Wlasnie dzis musialem wezawc RACa bo gume zlapalem, tak wiem sam powinienem wymienic kolo ale nie mialem narzedzi, a poza tym place im wlasne po to zeby w takich sytuacjach przyjezdzali. Przyjechali, wymienili i pojechali. Kupic kolo musialem juz sam, z montazem za 16 calowe kolo zaplacilem 65 funciakow, nie wiem czy to duzo ale dla mnie to sporo

kazik
    Participant

Obojetnie co wybierzesz to bedzie dobre, wszytko zalezy od tego jakie obcje wybierzesz i ile zaplacisz.

Lusi
    Participant

ja mam AA i jestem zadowolona juz mi 2 razy pomogli gdy moj samochod stanol na srodku drogi.

Zenek
    Participant

AA lepsze, polecam.

Rob
    Participant

Ja nie mam zadnego i licze na pomoc znajomych. Mam nadzieje ze sie nie zawiode:)

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.