Powrót do Pl

Home Forums Poznajmy się Powrót do Pl

This topic contains 11 replies, has 10 voices, and was last updated by  Seba 2 months, 2 weeks ago.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author

BabaJaga
    Participant

Czy myślicie o powrocie do PL na stałe?

Angelo
    Keymaster

To zalezy co tam na ciebie czeka

Marr
    Participant

Jak nie masz kasy i pomysłu to lepiej zostań w uk chyba że 2tys na miesiąc Ci pasuje to spoko wracaj 😊

Zenek
    Participant

Hmm niby tak ale z drugiej strony teraz sie slyszy ze sytacjia na rynku pracy znacznie sie poprwila to moze nie jest tak zle.

Edyta
    Participant

Witam

Ja chcialam bym niedlugo wrocic tzn najpozniej na poczatku przyszlego toku, to sa moje plany i mam nadziej ze uda mi sie to zrobic.

Monia
    Participant

Hmm tak jak juz gdzies pisalam tez bym chcial, moge wrocic ale obawiam sie ze z ta praca nadal nie jest tak kolorowo jak to sie slyszy w tv i tego sie boje ze tu wszystko zostawie a tam nie bedzie tak latwo.

Mysia
    Participant

Ja juz chce wrocic i to bardzo.

Monia
    Participant

HMM juz to pisalam pozyjemy i zobczymy:)

Rychu
    Participant

Tak juz niedlugo.

Jacek99
    Participant

Pomyśl co zyskujesz, co tracisz z każdą z decyzji. To z pewnością pomoże w podjęciu tej właściwej. Ponadto pamiętaj, że …
    Pomoc ze strony psychologa w postawi wideoczatu na psychomedic.com, to idealna opcja. Przede wszystkim nie trzeba nigdzie daleko jechać, a poza tym jest to jedna z tańszych opcji dostępnych na rynku. Ponadto oferują oni również recepty i inne dokumenty, które są wysyłane do całej UE.

Angelo
    Keymaster

Polska recepta nie ma zadnej wartosci tutaj to raz, a dwa to slaba ta wasza reklama

Seba
    Participant

Po powrocie do Polski wielu ludzi wlacza sie tzw syndrom szwedacza – zawsze tesknisz za tym czego nie masz – po jakims czasie zaczyasz tesknic za krajem gdzie nikt sie na ciebie nie gapi tylko dlatego ze wygladasz inaczej niz cala szara masa, po paru wizytach w sklepie, restauracji czy nawet poczcie zaczynasz tesknic za moze nie zawszwe szczerym ale grzecznosciowym „prosze”, „dziekuje” i „przepraszam” itd.
    Wiec w porywie spontanicznego bodzca lapiesz za walizke i wracasz na wyspy gdzie po jakims czasie tesknisz za ojczyzna, bigosem, pierogami, fiatem 126p (coraz bardziej unikalnym eksponatym na polskich drogach) i dobrze zakrapiana impreza ze znajomymi gdzie mozesz powspominac stare dobre czasy.
    Nie generalizuje, sa tacy, ktorzy wrocili na stare smieci i sa bardzo szczesliwi i nigdy nie wroca do UK bo im sie i kultura i moralnosc i ciagla pogon za pieniadzem, nowym domem, samochodem, wiekszym telewizorem i elektrycznym otwieraczem do konserw nigdy nie podobala.
    Sa tacy ktorzy nie wroca do polski (tak jak ja) bo im sie ten cyrk co tam robia politycy i kler nie podoba i jak to anglicy mowia – better the devil you know
    Wiec drodzy wspoltowarzysze niedoli immigranta – robcie co wam w duszy gra i serce dyktuje bo zycie jest zbyt krotkie

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)

You must be logged in to reply to this topic.