Poród w Polsce czy w Anglii

Home Forums Dziecko w UK Poród w Polsce czy w Anglii

This topic contains 18 replies, has 17 voices, and was last updated by  Monia 2 months, 2 weeks ago.

Viewing 19 posts - 1 through 19 (of 19 total)
  • Author

aga28
    Participant

Witam
    Tak sie zastanawiam gdzie waszym zdaniem jest rodzic bezpieczniej w Polsce czy w Anglii??
    jakie jest wasze zdanie, gdybyście mieli możliwość wyboru co wybralibyscie??
    Pozdrawiam

eleine
    Participant

Witaj aga

TO wszytsko zalezy od ciebie.
    JEsli urodzisz tu to nie masz pozniej problemu z ubezpieczeniem dziecka bo wszytko jest nadawane automatycznie, a po urodzeniu w Polsce i przyjechaniu tutaj moze nie byc juz tak kolorowa zwlaszacza teraz.

andzia
    Participant

Hej w mojej opini jak sie już mieszka tutaj to lepiej urodzić w Uk, bo ogólnie cieżko np koło 8 miesiąca jechać do Polski.

Ale wiadomo takie jest moje zdanie, inni mogą mieć zupełnie inne.
    Pozdrawiam

Angelo
    Keymaster

Nie wiem gdzie lepiej ale tak na logike to porod w Polsce i pózniej przyjazd z malutkim dzieckiem do Anglii moze rodzic pewne problemy jak np z dostepem do opieki medycznej dla dziecka czy innymi dokumentami bo przeciez dziecko nie istnieje w brytyjskim systemie. Ale z drugiej strony dziecko korzysta z ubezpieczenia rodzicow o ile sie nie myle. To takie moje luzne spostrzezenia ale nie chce nikogo wprowadzac w blad wiec lepiej sie tym nie sugerowac

Amelia
    Participant

Wybor nalezy do ciebie niech lepij nikt ci nie doradza.

Emilia
    Participant

Jeśli mieszkasz w Anglii to lepiej w Anglii

Renia
    Participant

Zdecydowanie polecam anglie.
    Wszytsko na poczatku wydaje sie przerazajace ale w tego co slyszalam to jest lepij niz w Polsce.

Michalina
    Participant

Jak tu mieszkasz to polecam anglie i posluchaj angelo.

Mysia
    Participant

Polecam Anglię jeśli tu mieszkasz.

Edyta
    Participant

Slyszalam ze nie jest tutaj tak zle z rodzeniem dzieci. Ale nie wiem na 100%

Renia
    Participant

Jeśli mieszkasz w Anglii to zdecydowanie lepiej tutaj jest rodzic.

Amelia
    Participant

Hehe a ja wlasnie Kolkata dni temu urodzilam, czuje sie swietnie i jestem zadowolona:)

Pozdrawiam wszystkie mamy:)

Nudziarz
    Participant

Siostra rodziła pierwsze w PL ,drugie w szpitalu na Southmead a trzecie w domu. Chyba najbardziej poleca w domu.Przyjadą,odbiorą poród i posprzatają, że nic nie widać, że coś się działo. 🙂 Chrześniaka miałem na rękach po pół godzinie. 🙂

Gargamel
    Participant

Znajoma rodziła w styczniu i mówiła ze było całkiem niezle i ze jeszcze raz mogła by rodzic. Wiec chyba nie jest źle:)

Joan
    Participant

Ja sie nie znam na tym nie rodziłem:)

Alicja
    Participant

Z tego co wiem to z porodami jest tu bardzo dobrze.

Eduardo
    Participant

Nie mam 🙂

Aneta
    Participant

To wszystko zależy id sytuacji, ja urodziłam tu dziecko i drugiego nie chce tu juz więcej rodzic myśle ze w Pl moze byc lepij.

Monia
    Participant

Ja tez rodzilam tutaj i nigdy wiecj juz nie chce , i mysle ze w polsce lepiej.

Viewing 19 posts - 1 through 19 (of 19 total)

You must be logged in to reply to this topic.