niania

Home Forums Dziecko w UK niania

This topic contains 22 replies, has 18 voices, and was last updated by  Monia 8 months, 3 weeks ago.

Viewing 23 posts - 1 through 23 (of 23 total)
  • Author

krisztina
    Participant

Witam za niedlugo wracam do pracy po maternity, w pracy moge pracoeac od 5 rano, ale mimo wszystko z mezem potrzebujemy opieki dla dziecka na 3 do 3,5 godz dziennie.
    Z tego co szukalam opiekunka jest bardzo droga, moze znacie kogos odpowiedzialnego do dziecka.

kasia
    Participant

hej

niania w uk jest bardzo droga tzn wszytko zalezy od tego ile zarabiasz.
    Mi na szczescie udalo sie zwiesc rodzicow i sa na zmaiane z malym, jeszcze kilka miesiecy i maly pojdzie na 3 godz dziennie do zlobka a ja na pol etatu do pracy, bo ile mozna rodzicow wykorzystywac.

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Angelo
    Keymaster

Czasami sa mlode dziewczyny chetne do opieki nad dzieckiem na pare godzin, napisalas tutaj mozez ktos sie zglosi na PW albo tu nizej

kasia
    Participant

tak swoja droga wiecie ile bierze niania w tym kraju??

Amelia
    Participant

Dobrze ktos napisal, jak bedziesz chcial nianie to na pewno ktos sie znajdzie za mniejsza ciut kase.

miranda
    Participant

Niania wykwalifikowana jest droga ale jak ktoś jest odpowiedzialny i chce sobie dorobić to radzę popytać znajomych na pewno kogoś znają.

Marysia
    Participant

Z tego co wiem to sa naprawde drogie.

Misia
    Participant

Podobno jest droga.

Lusi
    Participant

A wiecie ile kosztuje.?

Agatta
    Participant

Tez szukam opiekunki do dziecka, tylko wiem ze trochę biorą za opiekę opiekunki ale liczę na to ze i tak kogoś znajdę.

Mania
    Participant

Orientujecie sie ile bierze niania za godz?

Rozana
    Participant

Profesjonalna niania jest droga, ale czasami jeśli ktoś pilnie szuka pracy to uda sie znaleźć taniej.

andzia
    Participant

Wiem jedno ze opieka w tym kraju nad dzieckiem jest bardzo droga dlatego mieszka tu tyle babć z polski:)

Lusi
    Participant

Na szczęście już po problemie i rodzice będą przyjeżdżać:)

andzia
    Participant

Bardzo droga:/

Mysia
    Participant

To jest porażka. Drogie że aż

Eva
    Participant

Jeśli zatrudniasz zarejestrowana nianię możesz dostać do 70% wydatków na nią od rządu. Ja miałam 2 różne do tej pory. Jedną kosztowała mnie 5.5 / h a druga 4.5/h. Więc brzmi drogo może i ale jak oddadzą cie większa połowę to nie jest tak źle?

sulejman
    Participant

Brzmi całkiem dobrze, a gdzie to trzeba zgłaszać tzn do jakiego urzędu?

Angelo
    Keymaster

Mam pytanie. Jak to działa z tym zwrotem kosztów za nianie?

Zgaduje, że chodzi o childminder. Od czego zależy to żeby Ci zwrócili za opiekę nad dzieckiem, jakie warunki trzeba spełniać i do jakiego urzędu się zgłosić? Czy to nie jest tak, że dotyczy to tylko rodzin, które już wcześniej mają jakieś benefity?

leon
    Participant

Naprawdę taka droga??

Angelo
    Keymaster

Przedszkola kosztuja roznie ale w Broistolu od 60 f dziennie do nawet 95 tak wiec masa kasy

Zenek
    Participant

Lepiej żeby żona lub partner siedzieli w domu bo nie warto

Monia
    Participant

Opieka niestety jest bardzo droga.

Viewing 23 posts - 1 through 23 (of 23 total)

You must be logged in to reply to this topic.