mechanik

This topic contains 11 replies, has 10 voices, and was last updated by  Kate 1 year, 5 months ago.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author

sulejman
    Participant

Potrzebuje mechanika dodam ze moje auto nie jest w najlepszym stanie ale nie jest jeszcze takie złe. Problem w tym ze konczy sie mot. Nie chce tego ayta sprzedawac bo nie mam kasy na nowe a auto potrzebuje.
    Wiecie gdzie mozna tanio naprawic tak pod mot?

mirakel
    Participant

Jest tu dobry polski mechanik, w tej chwili nie mam tel przy sobie ale jak go znajde to na pewno dodam:)

DARO
    Participant

Jest w Bristolu paru polskich mechanikow ale niektorzy nie maja dobrej opini, a inni uchodza za oszustow. Ja nie korzystalem z zadnego to nie polece.

kazik
    Participant

Ja tez nie wiem, co polecic raz naprawialem samochod w polskim warsztacie a innym razem w angielskim. Ta sama czesc w angielskim mi wymienili i powiedzieli ze zle bylo zrobione i kupe kasy mnie to kosztowalo. Moze dalem sie oszukac i naciagnac na kase anglikom bo to tez mozliwe jest.

andree
    Participant

Cieżko jest z mechanikami w Bristolu bo kosztują krocie i często naprawiają to czego nie trzeba, a nawet nie raz słyszałem jak celowo psują coś tylko po to żeby potem naprawić. W sobote mam umówionego polskiego mechanika więc jak skozytam to podzielę się wrażeniami. Cena wstepnie ustalona na ok 70 – 80 funtów, a ile wyjdzie to się okaże

Angelo
    Keymaster

I jak z twoją naprawą? W jakim polskim warsztacie byłeś i jakie wrażenia?

andree
    Participant

Bylem tydzien temu u polskich mechanikow na Deep Pit Road i moge ich w pelni polecic. Kasowo wyszlo bardzo dobrze, zrobili szybko i bez problemu. Jezdze od 2 tygodni i jak na razie wyglada, ze wszystko jest ok. Ich strona to generalcarservice.co.uk

Gucio
    Participant

Moje auto już pewnie MOTu nie przejdzie i nie wiem co z nim mogę zrobić, bo naprawiać sie nie opłaca a oddać do komisu za marne grosze szkoda. I jestem w kropce

Misio
    Participant

gdzie jest dokladnie ten polski mechanik??

Zenek
    Participant

Dobry mechanik jest na bs5

Angelo
    Keymaster

Jakies szczegoly np adres i nazwa tego na BS5 mozesz podac?

Kate
    Participant

Tego mechanika na Deep Pit road nie polecam, tydzień temu był tam mój mąż i skroili go za wymiane silniczka od szyby na 230 funtów. Od innych znajomych też słyszałam już trochę na ich temat, że lubią naciągać ludzi na kasę więc lepiej iść gdzieś indziej.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)

You must be logged in to reply to this topic.