Kupno samochodu

Home Forums Samochód, motor, ubezpieczenie Kupno samochodu

This topic contains 11 replies, has 11 voices, and was last updated by  Marysia 10 months ago.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author

Zenek
    Participant

Co myślicie czy lepiej kupić samochód w komisie czy od osoby prywatnej.??

alt
    Participant

Zdecydowanie od osoby prywatnej.

Mateo
    Participant

Zdecydowanie lepsze samochody kupi sie od prywatnych sprzedawców niż z komisu.

Pozdrawiam

Gargamel
    Participant

Od kogoś i na pewno nie z komisu

andree
    Participant

Komisy skupują centralne złomy po 100 czy 200 funtów, później je podrasowują u zaprzyjaźnionych mechaników, a nastepnie sprzedają za spore pieniądze. Jeśli ktoś mysli, że auto z komisu jest w lepszym stanie bo wyglada lepiej i jest droższe to niech wie, że się myli. Auta z komisu są w bardzo kiepskim stanie i zwykle zwożone są na lawetach bo same nie są w stanie dojechać. Z resztą widze to co dzień bo mieszkam obok jednego komisu. Kupując w takim miejscu auto możesz być pewien, że za pare miesięcy czeka cię droga naprawa. Nawet te gwarancje które oni oferują to zwykłe oszustwo bo niczego one nie pokrywają i w razie awarii zostajesz z reką w nocniku. Lepiej oszczędzić sobie zdrowia i pieniędzy i od razu kupić coś bezpośrednio, a jak się nie znasz to weź kogoś kto się zna lub zamów speca od firm typu AA czy RAC, chociaż to kosztuje od 50 do 100 funtów to lepiej mieć pewność niż zapłacić za coś i póżniej wyłożyć 5x tyle na naprawy.

sulejman
    Participant

Tez myśle o nowym aucie tzn dla mnie nowym 🙂 i podobno od osoby prywatnej są lepsze niż z komisu.

Lusi
    Participant

Zdecydowanie od prywatnej osoby

Alex
    Participant

Z posiadaniem auta wszystko jest dobrze dopuki nie zepsuje sie cos i nie trzeba kroci płacić za to.

Gargamel
    Participant

Mam samochód, polecam od kogoś ale kupo samochodu to zawsze studnia bez dna.

Rolo
    Participant

Narazie nie mam.

Pati
    Participant

Mam samochód ale to same wydatki:(

Marysia
    Participant

Różnie bywa, zależy jak się trafi.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)

You must be logged in to reply to this topic.