kargul zamkniety

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  Angelo 4 months, 2 weeks ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author

Rob
    Participant

Na bedminster od lat byl polski sklep kargul obecnie juz nie dziala? czy zostal gdzies przeniesiony??

Angelo
    Keymaster

Wygląda na to że najzwyczajniej w świecie padł. Działał długo ale jakiś czas temu, będzie ze 2 lata, otworzyli tam obok inny polski sklep tj Żabkę, która ma dużo większy wybór towaru no i przede wszystkim jest tańszy. Znałem sporo ludzi, kórzy mimo wszystko tam nadal chodzili bo uważali, że chleb mają tam lepszy. Chodzili tak tylko do czasu gdy nagle chleb stał się dużo droższy i przy tym sporo mniejszy i wtedy nawet oni się poddali i zaczęli chodzić do Żabki. Wg mnie ten sklep upadł przez typowo polskie podejście do prowadzenia biznesu przez właścicieli. Jak zaczęli gorzej prząść to zamiast pójść po rozum do głowy i zmienić podejście oni jedynie podnieśli ceny co wykończyło ich jeszcze szybciej. Sama właścicielka nie robiła dobrego wrażenia i zdecydowanie jej zachowanie zniechęcało klientów. Tak więc nie szkoda. Takie jest moje zdanie.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.