Jaką dzielnice polecacie

Home Forums Mieszkanie, pokój, dom Jaką dzielnice polecacie

This topic contains 8 replies, has 8 voices, and was last updated by  Bartolomeo 5 months, 1 week ago.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author

Angelo
    Keymaster

Jak w temacie, jaką dzielnice polecacie? Z tego co wiem to południowa cześć Bristolu nie cieszy się najlepszą opinią

• This topic was modified 2 years ago by  Angelo.
    • This topic was modified 1 year, 10 months ago by  Angelo.

robert
    Participant

Bedminster jest raczej w porządku, a co nie polecam to zdecydowanie Knowle, Hengrove i Bishopsworth

zuzanna
    Participant

St Pauls nie polecam. Mieszkałam tam chwile, wieczorami strach wracać. Co chwile jakieś atrakcje, raz okazało się że sąsiad był dilerem, innym razem kogoś napadli i tak w kółko co chwile

Angelo
    Keymaster

Ja polecam Bradley Stoke, bo jest daleko od centrum, co osobiście bardzo lubię, przeważają biali anglicy wiec można podszkolić angielski, mieszkania i domki są ładne i jest bardzo czysto na ulicach
    jest dużo małych parków i takie miejsce z laskiem i rzeką przepływającą przez środek, dalej duża łąka i ogólnie dużo otwartej przestrzeni

Chris33
    Participant

Ja polecam Westbury Park lub Totterdown jak się ktoś uprze. Ale tylko początek tam gdzie mieszkam lub Yatton lub Congresbury, wprawdzie to wioski pod Bristolem ale całkiem fajna okolica. Samochód niezbędny ale można odpocząć od męczącego miasta.

Mysia
    Participant

Centrum zawsze jest najlepsze 🙂

Beatka
    Participant

Podobno najlepsze jest Clifton ale ja tam żadnych cudów nie widzę.

Joan
    Participant

Myśle ze to bez różnicy Anglia jest raczej niebezpiecznym krajem.

Bartolomeo
    Participant

Bez różnicy i tak wszystkie to dziadostwo.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.