Jak dostać mieszkanie od cuncila?

Home Forums Mieszkanie, pokój, dom Jak dostać mieszkanie od cuncila?

This topic contains 12 replies, has 13 voices, and was last updated by  Monia 1 year, 5 months ago.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author

alechandro
    Participant

Wiecie jak wyglada procedura i gdzie trzeba sie starać aby dostać mieszkanie od cuncila?

bikker
    Participant

hej
    mysle ze nikt ci z tym nie pomoze. idz do cuncila lub szukaj na necie

Rob
    Participant

uuu ciezki temat ale zycze powodzenia jak ci sie uda zalatwic daj znac jak to zrobiles

Bobby
    Participant

dostac mozna ale czekac trzeba na takie mieszkanie ze 2 lata i co najgorsze sasiedzie moga byc bardzo nie spokojni:)

Rychu
    Participant

Ciezki temat ale powodzenia.

klemens
    Participant

Niw wiem jak to zrobić ale podobno w takich blokach nie jest zbyt bezpiecznie.

proton
    Participant

A można takie dostać??? Hmm każdego dnia dowiaduje sie czegoś nowego. Jak macie na ten temat jakieś info podzielcie sie ta informacją.

andree
    Participant

Trzeba być ciemniejszym, nic nie robić i mieć dużo dzieci, minimum z czwórkę. A tak serio to nie znam żadnego Polaka, któremu by się udało dostać mieszkanie z councila, za to tacy o jakich piszę zwykle je zajmują.

Nudziarz
    Participant

Ja mam mieszkanie z councilu.Sąsiadów mam spokojnych i angolii. Dzielnica cicha,same białasy bez czarnych. Choć powoli pewnie ich przybędzie bo co chwilę oddają mieszkania i domy do użytku. Na szczęście ta okolica w której mieszkam jest od dawna zamieszkana więc ”oni” nie mają co tu szukać. Znajomi dostali też z councilu w tej nowo oddawanej okolicy rok temu. Więc dalej mozna dostać mieszkanie,dom z councilu. Pytanie jaka okolica was interesuje?? HomeChoice Bristol odwiedzić (wypełnic stronę) czekać na przyznanie kategori i bidować na dany dom,flat pozostaje. Jest jeszcze jedna ale nie pamiętam ich nazwy. Najlepiej by było odwiedzić też SouthGloucestershire Council. Ja dostałem ze trzy lata temu a pamięć mam słabą. 🙂 Powodzenia i najlepiej próbować a nie wmawiać sobie, że się nie da. 😉

Angelo
    Keymaster

No wreszcie ktos komu sie to udało. I dobrze, jak widać warto próbować.

Gregor
    Participant

Witam
    Wczoraj czytałem na Facebook ze te mieszkania od cuncila to jedna wielk porażka.

Robur
    Participant

Witam
    Nie znam osoby po za brudasami, którym udałoby sie dostać mieszkanie od cuncila.

Monia
    Participant

Poczytać trzeba No Gow.uk

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.