I'm Searching for job in Bristol/Szukam pracy w Bristolu

Home Forums Praca I'm Searching for job in Bristol/Szukam pracy w Bristolu

This topic contains 7 replies, has 3 voices, and was last updated by  Angelo 1 year, 3 months ago.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

Rusin
    Participant

Witam. Poszukuję pracy w Bristolu. Angielski : comunicative +. Mieszkam na Fishponds. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Angelo
    Keymaster

Jakiego rodzaju pracy szukasz?

Angelo
    Keymaster

Maggi
    Participant

Witam,
    Znajoma chce przyjechac do pracy do UK. Chce do miasta wiec polecilam Bristol,mysle ze to takie z najspokojniejszych miast. Angielski na poziomie komunikatywnym,chcialaby sie zahaczyc do jakiejkolwiek pracy , tak na poczatek. Nie ma NIN wiec musi aplikowac. Pytanie:czy jest mozliwosc w Bristolu rozpoczac prace bez NIN i czy sa moze agencje pracy ktore zaopiekuja sie nowo przybylymi?
    Prosze o wpisy,rady i podzielenie sie doswiadczeniem.
    Dziekuje.

Angelo
    Keymaster

Bez NINu to chyba tylko na czarno bo nie słyszałem zeby ktos bez tego zatrudniał to po prostu niemożliwe od strony prawnej. Bristol spokojnym miastem, raczej nie powiedziałbym no ale to kwestia indywidualna. Co do samych ofert to proszę napisać jakiego rodzaju pracy ta osoba szuka. Na dzień dobry od razu można dostać prace w hotelach, niektórych sklepach czy gastronomii, co do fabryk czy magazynów to raczej przez różne agencje, a tych jest wiele i zwykle każda fabryka czy magazyn ma swoją zaprzyjaźnioną agencję, która im rekrutuje pracowników. Zanim podam jakies ofert chciałbym jednak wiedzieć jakiej pracy ta osoba poszukuje. No i NIN trzeba bedzie założyć, poza tym to nie jest cos trudnego wiec chyba tez nie powinno stanowić problemu.

Maggi
    Participant

Na stronie gov.uk to wyczytałam,że można podjac prace bez NIN ,także od kogoś kto tak rozpaczął prace to słyszałam.Ale nie zatrzymujmy sie na tym.Wiadomo ze trzeba ten numer załatwic.To jest bezsprzeczne.
    Co do miejsca pracy , to własnie hotele,sklepy czy puby,tego typu praca na początek.
    Co do tego czy Bristol jest spokojny to poproszę więcej info bo moja znajoma wybierała sie do Londynu początkowo ale jej odradziłam. Myślę że dla osoby „początkującej” w UK Londyn może być za dużym wyzwaniem.
    Dziekuję za odpowiedz.To bardzo miło z Twojej strony. Miłego dnia:)

Rusin
    Participant

Cześć. Dopiero teraz odczytałem. Londyn na początek odpada jak nie masz znajomych. W Bristolu mogę podac pare dobrych land lordów i tanich. W londynie czynsz za drogi.. To odpowiedz do Magi. Nin uzyskujesz teraz praktycznie od razu..Dostajesz notke,ze czekasz na NIN i na tej podstawie cie przyjmuja. Ja dostałem po 2 tygodniach juz. A co do pracy,to aktualnie w PL jestem,ale zamierzam wrócić. Mam duże doświadczenie w Hudraulice sanitarnej,troche na kuchni<< wiadomo jak kazdy w UK zaczynał..Kitchen Porter. Co do Bristolu,to tak spokojne miasto,ale nie dzielnica Fishpond<<odradzam 🙂

Angelo
    Keymaster

Mysle, ze z praca nie powinienes miec problemu bo z tego co slyszalem to na hydraulikow zawsze jest zapotrzebowanie i place ponoc tez nie najgorsze

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.