Czy ktos studiuje on-line?

Home Forums Nauka, szkoły, kursy, edukacja Czy ktos studiuje on-line?

This topic contains 7 replies, has 8 voices, and was last updated by  Agatta 1 year, 10 months ago.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

maciejka
    Participant

Czesc. Czy ktos probowal studiowac przez internet? Sama bym sie zapisala, ale najpierw chcialabym poznac opinie innych. Smile

Chris33
    Participant

Mozna sprobowac na open university. wiekszosc odbywa sie przez internet, a sporadycznie sa tez spotkania na ktore mozna, a nie trzeba przychodzic.

kasia
    Participant

ja chetnie chciala bym zaczac ale nie bardzo wiem od czego zaczac.
    Dodatkowo chciala bym sprobowac on line ale w Polsce i nie wiem czy tak mozna, czy odbywa sie jakas rekrutacja itp

max
    Participant

witaj kasia

Ja studiowalem on line ze 3 latal temu, ogolnie wystarczy tylko placic kase i nic po za tym, sesja niby jest ale to wszytko to cos zupelnie innego niz normalne studia na uczelni.
    Ja uwazam to za strate czasu i pieniedzy.
    Kurs on line zrobic mozna ale i sa przydatne ale studia to kompletny niewypal, nie wiem jak to wyglada na nie polskich uczelniach, wiec na ten temat sie nie wypowiadam.

Mysia
    Participant

Hej ja studiowałam, i myśle ze było warto.

Renia
    Participant

Mysle ze takie studiowanie to tylko wyrzucanie pieniedzy w bloto, ale oczywiscie to jest moje prywatne zdanie.

Amelia
    Participant

Ja nie studiuje ale chciała bym zacząć.

Agatta
    Participant

Nigdy nie słyszałam o takim studiowaniu i nie wiem czy takie studia są coś warte.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.